Peyzaj & Bahçe Hizmetleri

Günümüzde artan site yaşamı ile birlikte tesis yönetimi içerisinde önem kazanan bahçe bakımı ve peyzaj hizmetlerini deneyimli personellerimiz ve özel ekipmanlarımız ile entegre bir şekilde sunmaktayız.

Bahçe bakımında en önemli konuların başında mevsimsel bakım ve temizlik gelir. Bahçenize her mevsime özel düzenleme ve peyzaj yapılması gerekmektedir. Ayrıca her bitki türünün ihtiyacına göre ayrı ayrı gübrelenmesi ve bitkinin türüne göre toprağın işlenmesi gerekmektedir.

Mantar, bakteri ve virüslerin sebep olduğu bitki hastalıkları ve böceklerin oluşturduğu sorunlarla mücadele etmek için periyodik olarak koruma amaçlı ilaçlama yapak bitki sağlığı için hayati önem taşımaktadır.

Bahçe bakımı ve peyzaj hizmetleri ile ilgili olarak, konusunda uzman personellerimiz tarafından ağaç bakımı, peyzaj düzenleme, biçme, budama, çiçek dikimi, çiçek bakımı, zararlı ot temizliği, aşılama, sulama, toprak havalandırma, tohum ekme, böcek kontrolü, gübreleme ve bahçıvan teminine kadar tüm hizmetleri vermekteyiz.

Ar-ge çalışmalarına ve hizmet içi eğitime önem veren House Tesis Yönetim; gelişen teknolojiyi, yeni yasaları ve yönetmelikleri sürekli takip etmekte, edindiği bilgileri ve yenilikleri verdiği hizmet içi eğitimler sayesinde tüm çalışanları ile paylaşmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz
  • Pest Kontrol Hizmetleri

  • Havuz Bakımı Hizmetleri

pest kontrol

Tesis çalışanlarınızın sağlığı ve tesislerdeki demirbaşların kullanım ömrü açısından zararlı hayvanlarla mücadele hayatımız boyunca kaçınılmaz olmuştur.

Pest kontrolü yapılacak olan projelerde, konusunda deneyim sahibi teknik elemanlarımız tarafından projenin açık ve kapalı alanlarında detaylı incelemeler yapılmaktadır. Bu incelemeler sonucunda edindiğimiz bilgilerle tesislerin gereksinimlerine göre; haşere takibi, mekanik koruyucu önlemler, periyodik ilaçlama gibi işleri yerine getirmektedir.

Kullandığımız tüm kimyasal ilaçlar ve ekipmanlar dünya sağlık örgütü onaylı ve ülkemiz sağlık bakanlığı izni ile ithal edilen ve üretilen ürünlerden oluşmakta olup sizlere güvenilir ve çevreye saygılı hizmet sunulması amaçlanmıştır.

Yapılan çalışmalarımız sürekli raporlamalar ile sizlerle paylaşılarak hizmet kalitesi gözlemlenerek süreklik içinde gerçekleştirilmektedir. Hizmet kapsamımız içinde sizlere ekonomik, kaliteli ve hızlı hizmet sunma anlayışımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

havuz bakımı

Havuz bakımındaki yanlış ve eksik işlemler, yüzme havuzunun sağlıksız bir ortama dönüşmesine ve havuzda bakteri üremesine neden olur. Büyük harcamalar yapılarak edinilen yüzme havuzlarının sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için aynı hassasiyetle bakımlarının da yapılması gerekir. Bu hizmet, havuz ile ilgili her türlü bakımın detaylı ve profesyonel kişilerce yapılacak bir hizmeti kapsar.

Tesislerde bulunan havuzların hijyenik ve bakımlı olması her şeyden önce sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. İçinde birçok bakteri ve mikrop barınabilecek olan havuz suyunun yalnızca temizlenmesi yeterli değildir. Tesis yönetiminde havuzların temiz, sağlıklı ve estetik görünümünü sürekli koruyabilmek için rutin ve profesyonel bir bakıma ihtiyaç vardır. House Tesis Yönetim olarak verdiğimiz havuz bakımı hizmeti ile havuzların her zaman temiz, sağlıklı ve estetik bir görünümde olmasını sağlamakta ve müşterilerimizin kurumsal imajına da katkıda bulunmaktayız.

Yüzme havuzlarında suyun pH değerlerinin korunması için gerekli kimyasal bakımları, havuz güneşlenme teraslarının temizliği, dip temizliği gibi bakımları eksiksiz sunarken süs havuzlarınız için de gerekli uygun koşulları sağlamaktayız.

Proje Teklifi İsteyin
tesis yönetim referanslar
20+
İş Ortaklıkları
tesis yönetim çalışanları
1930+
Yaşam Alanı
tesis yönetim referanslar
450+
İşyeri ve Ofis
tesis yönetim çalışanları
7200+
Site Sakini