Soğuk Depo Teknik Hizmetleri

Endüstriyel soğuk depo sistemleri her zaman kontrol ve bakım isteyen sistemlerdir. Bakımı yapılmayan soğuk depo sistemleri ilerleyen zamanlarda yüksek maliyetli kayıplara neden olur.

House Tesis Yönetim olarak; soğutma cihazlarının devreye alınması, soğutma cihazlarına ait minör ve majör bakımların yapılması, gaz kaçağı kontrolünün yapılması, soğutucu gaz şarj kontrolünün yapılması, kondenser temizliğinin yapılması, soğutucu cihazların iç ve dış sac panellerinin kontrolünün yapılması, bakır boruların ve sistemin korozyon kontrolünün yapılması, expansion valf kontrolünün yapılması, evaporatör su kaçak kontrolünün yapılması, basınç kontrolünün yapılması, sıcaklık kontrolünün yapılması, akış sensörlerinin kontrolünün yapılması, nem kontrolünün yapılması, panellerin kontrolünün yapılması, ısı köprülerinin kontrolünün yapılması başta olmak üzere geniş kapsamlı hizmetler vermekteyiz.

House Tesis Yönetim; yeni nesil test araçları ile soğuk depolarınızın periyodik bakımlarını yapar ve arıza durumunda hızlı bir şekilde müdahale eder.

tesis yönetim referanslar
20+
İş Ortaklıkları
tesis yönetim çalışanları
1930+
Yaşam Alanı
tesis yönetim referanslar
450+
İşyeri ve Ofis
tesis yönetim çalışanları
7200+
Site Sakini