Temizlik Hizmetleri

House Tesis Yönetim olarak sunduğumuz temizlik hizmetleriyle sadece ortamların temiz görünmesini değil, birey ile toplum sağlığını arttırmayı ve tesislerin sabit değerlerinin ekonomik ömürlerini de yükseltmeyi amaçlamaktayız.

Temizlik konusunda eğitimli ve deneyim sahibi personellerimiz ile hizmet sunduğumuz alanlardaki ihtiyaçlara göre çalışma planları hazırlıyor ve bu planlar çerçevesinde uygun ekipmanları ve kimyasalları kullanarak temizlik hizmetlerini düşük maliyetlerde kaliteli hizmet sunuyoruz.

House Tesis Yönetim olarak, yenilikçi temizlik anlayışıyla tesis ve site temizliği, ofis ve yönetim binaları temizliği, alışveriş merkezi temizliği, kongre ve sinema salonları temizliği, spor kompleksleri temizliği, eğitim kurumları temizliği, endüstriyel alan temizliği, inşaatlarda tadilat sonrası temizlik, sert zemin bakımı ve temizliği, açık alanlarda çevre temizliği başta olmak üzere tüm yaşam alanlarında ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreterek kaliteli ve güvenilir entegre temizlik hizmetleri sağlıyoruz.

Yalnızca görünen yüzeylerde değil, görünmeye yüzeylerde de kir, mikrop, bakteri vb. bulunduğunun bilincinde olan House Tesis Yönetim, hizmet sunduğu tüm alanlarda %100 hijyen sağladığının garantisini vermektedir.

Ar-ge çalışmalarına ve hizmet içi eğitime önem veren House Tesis Yönetim; gelişen teknolojiyi sürekli takip etmekte, edindiği bilgileri ve yenilikleri verdiği hizmet içi eğitimler sayesinde tüm çalışanları ile paylaşmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz
  • Genel Temizlik

  • Dış Cephe ve Cam Temizliği

  • AVM Temizliği

genel temizlik

House Tesis Yönetim olarak, müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi personelimiz ile temizlik konusundaki her türlü ihtiyacı karşılamaktayız.

Hizmet sektörünün en önemli dallarından biri olan temizlik hizmetimizde, yaşanılan alanların güzelliğinin ve estetiğini korumanın yanı sıra sağlıklı ve hijyenik ortamlar yaratmayı hedeflemekteyiz.

Günlük ofis temizliğinden endüstriyel temizliğe, hijyenik alanların temizliğinden cam temizliğine kadar birçok farklı temizlik hizmeti sunan House Tesis Yönetim, en yeni teknolojik ürünleri ve temizlik yöntemlerini kullanarak kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Temizlik yüzeyin cinsine, yapısına ve kirin cinsine göre değişiklik göstermektedir. House Tesis Yönetim temizlik personelleri sahip oldukları bilgi ve tecrübeyle, kullanılacak tüm araç-gereç ve temizlik ürünü seçiminde çevreye ve insan sağlığına zararsız seçimler yapmaktadır.

Yalnızca görünür yüzeylerde değil görünmeyen kısımlarda da kir, mikrop ve bakteri bulunabileceğinin bilincinde olan personelimiz, hizmet sundukları tüm alanlarda %100 hijyen sağlanacağının garantisini vermektedir.

doş cephe cam temizliği

Çok katlı yapıların iç temizliği kadar dış temizliği de önemlidir. Yapıların dış cepheleri ve cam yüzeyleri zaman içerisinde hava kirliliği, yağmur suları, egzoz gazlarının ve UV ışınların direkt yansıması gibi dış etkenlere bağlı olarak kirlenmekte ve yıpranmaktadır.

Uzun süre temizlenmeyen ya da uygun yöntem ve ekipmanla temizlenmeyen dış yüzeylerde kalıcı hasarlar oluşabilmektedir.

House Tesis Yönetim, dış cepheleri ve cam yüzeyleri uygun kimyasallar ve ekipmanlarla, yapıların yüksekliğine ve konumuna göre uygun temizlik yöntemini belirleyerek temizlik hizmeti vermektedir.

Dış cephe ve cam temizliğinde öncelikle yapılması gereken işlem, temizliği yapılacak yapının keşfidir. Binanın mimari yapısına ve kaplama malzemesinin türüne göre cam ve kaplama temizliği metodu ve temizlik kimyasalları seçilmektedir. Teknik ekibimiz yapıları inceleyerek durum raporu hazırlamakta ve üst yönetime yapılacaklarla ilgili raporlarını sunmaktadırlar.

Temizlikte kullandığımız kimyasallar yağmur suyuna karşı akışkanlık sağladığı gibi kirlerin ve tozların yüzeylere tutunmasını da en aza indirmektedir.

House Tesis Yönetim, dış cephe kaplama, dış cephe cam temizliği, bölme camların temizliği, alışveriş merkezlerinin ve iş merkezlerinin cam temizliği hizmetlerini, konusunda deneyimli personeller tarafından tüm güvenlik tedbirlerini alarak ve uygun ekipmanlar kullanarak gerçekleştirmektedir.

avm temizlik

Alışveriş merkezleri günümüz şehir yaşamında önemli bir yer tutan eğlence ve ticaret merkezleridir. Bu büyük yapıların sayısı hızla artmakta ve birbirine entegre olmuş mağazalarla birlikte otoparklar, sinema salonları, süper marketler, spor salonları, yapı marketleri, yiyecek katları gibi bölümlerle sürekli gelişmekteler.

Alışveriş merkezi temizliği tamamen özel bir hizmet olduğundan öncelikle fizibilite çalışmaları yapılmakta, avm yetkililerinden gerekli bilgiler alınmakta ve oluşturulan temizlik raporu üst yönetime sunulmaktadır.

AVM temizliği; alışveriş ve eğlence deneyimini engelleyen olaylara karşı bilinçli olmayı, sahadaki temizlik personelleri ile irtibat halinde olmayı ve sürekli gözlem yapmayı gerektirir. Alışveriş merkezlerinin kalabalık sosyal ortamlar olduğunun bilincinde olduğumuzdan, bu alanlarda eğitimli ve tecrübe sahibi temizlik elemanları görevlendirmekteyiz.

House Tesis Yönetim olarak alışveriş merkezi temizlik hizmetleri, deneyimli personelimiz tarafından tüm güvenlik tedbirleri alınarak ve uygun temizlik malzemeleri ile temizlik ekipmanları kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Proje Teklifi İsteyin
tesis yönetim referanslar
20+
İş Ortaklıkları
tesis yönetim çalışanları
1930+
Yaşam Alanı
tesis yönetim referanslar
450+
İşyeri ve Ofis
tesis yönetim çalışanları
7200+
Site Sakini